Ahmet Nur Çebi: Sakatlıklar da bitecek...

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Ajax maçı öncesi TRT Spor'a açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 28.09.2021 - 15:26 | Son Güncelleme: 28.09.2021 - 15:27

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu ikinci maçında Hollanda'nın Ajax ekibiyle deplasmanda karşı karşıya gelecek. Amsterdam'daki Johan Cruyff Arena'daki karşılaşma TSİ 19.45'de başlayacak. Karşılaşma EXXEN'den canlı yayınlanacak.

TÜM BEŞİKTAŞ HABERLERİ

Karşılaşma öncesi açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağımız için transfer planlamasını özenli yaptık ama maalesef eksiklerimiz var. Sergen Hoca ile ben teknik-taktik konuşmam. İkimiz de espriliyiz. Başkan-hoca gibi değil ağabey-kardeş gibiyiz" dedi.

"Sakatlıklarımızın yarıdan daha fazlası darbelerden kaynaklanıyor. Malatyaspor maçını izlerken canım yandı. Sonraki maçlarda da bakıyorum nasıl bir meslektaşının spor hayatıyla, ekmek parasıyla oynayacak kadar sertleşebilir merak ediyorum. Sakatlıklar da bitecek. Sivasspor maçını da dışarıda oynamamızı gerektirecek bir durum yok"

"Beni ne motive ediyor? Şampiyonlar Ligi'nde top koşturacağız. Geldiğimizde ekonomisi bitmiş kulübü yönetebilir hale getirdik. Kendi özünden gelmiş bir hoca ile başarılı olmak. Bunlar motive ediyor. Bizim bitmeyen bir muhalif kesimimiz var"

"30-40 milyon Euro gelirin tamamını harcamadık. 3-4 oyuncu alıp da tamamını harcamadık. En fazla 10 milyon Euro'sunu harcadık. Kimilerine göre heba ettik! Ama grupta alınacak galibiyet ve beraberlikten gelecek paralar da var"

Sayfa Yükleniyor...