Ajax'ta coronavirüs alarmı! Karantinaya alındılar...

Ajax'ın teknik ekibinde bulunan eski futbolcu Christian Poulsen, kondisyoner Alessandro Schoenmaker ve bir fizyoterapist coronavirüs şüphesiyle gözetim altına alındı.

NTV Spor 06.03.2020 - 09:17 | Son Güncelleme: 06.03.2020 - 16:46

Hollanda ekibi Ajax'ta coronavirüs endişesi yaşanıyor. Kırmızı-beyazlı ekibin teknik ekibinde yer alan üç kişi gözetim altına alındı.

Danimarka kulüplerinden Brondby, eski milli futbolcu Thomas Kahlenberg'in coronavirüs testinin pozitif olduğunu duyurmuştu. Hollanda basınında yer alan haberlerde, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir doğum günü partisinin ardından coronavirüs teşhisi koyulan Kahlenberg'in ardından Ajax harekete geçti.

Ajax'ın Danimarkalı yardımcı antrenörü Christian Poulsen, kondisyoner Alessandro Schoenmaker ve bir fizyoterapistin, doğum günü partisinde Kahlenberg ile bir araya gelmesi nedeniyle, kulübün risk almamak için böyle bir karar verdiği açıklandı.

Teknik kadroda yer alan üç ismin önlem amacıyla eve gönderildiği açıklanırken Danimarkalı yardımcı antrenör Poulsen ile diğer iki görevli, gerekli testlerin yapılması için 13 Mart'a kadar evlerinde kalacak.

Sayfa Yükleniyor...