Akbaba'dan şok suçlamalar!

Tarihi davanın 17. duruşmasında Menajer Fatih Akbaba çok konuşulacak bir ifade verdi. Emniyet'te polislerin hakaretine uğradığını söyleyen Akbaba kendisine "Eve gitmek istiyorsan şu parayı şuraya verdim diye konuş" dendiğini öne sürdü.

NTV Spor 30.05.2012 - 16:54 | Son Güncelleme: 07.11.2017 - 15:33

17. DURUŞMADA ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

AZİZ YILDIRIM HASTANEYE KALDIRILDI! (VİDEO)

ÜMİT KARAN: "BELKİ DE FENER'İN ŞAMPİYONLUĞUNU İSTEMEDİM"

KENAN YARALI: "KREDİ ALAMADIM, BORÇ ALDIM"

BÜLENT UYGUN: "TEŞVİĞİ ÖNLERKEN, ŞİKE GİBİ GÖSTERDİLER"

16. DURUŞMADA ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR
SADRİ ŞENER İLE AZİZ YILDIRIM NE KONUŞTU?

YILDIRIM ŞENER'İ DE GÜLDÜRDÜ!
ŞAKAR'DAN AZİZ YILDIRIM'A: SANA MI SORACAĞIZ!

MAZLUM: TRABZON'DAN GÜVENLİK HİZMETİ KARŞILIĞI PARA ALDIM
MAHMUT BOZ: ŞİKE VEYA TEŞVİK TEKLİFİ ALMADIM!MAHKEME BAŞKANINDAN VEDERSON'A UYARI!

Şike davasının 17. duruşmasında Menajer Fatih Akbaba Emniyet'e yönelik suçlamalarda bulundu.

Akbaba çapraz sorgusu sırasında "Ben bu olaylar sırasında Hollanda'daydım. Bana Organize'den telefon gelince Türkiye'ye gelip, Emniyet'e gittim. Bana 'ertesi gün gel' dediler emniyetten" dedi.

Akbaba, Emniyet'te olayların ise şöyle geliştiğini öne sürdü: "Tam gidiyordum iki polis beni odaya aldı. Bana 'sen ne iş yapıyorsun?' dediler. 'Menajerim' dedim. Polisler 'yok sen pisliksin' dediler. Bana 'eve gitmek istiyorsan şu parayı şuraya verdim diye konuş' dediler. Ben Potuk'un transferi için almıştım parayı. Transfer olmayınca parayı tekrar Ali Kıratlı'ya teslim ettim. Ben Sivas maçı ile suçlanıyorum. 5 senedir Sivas'a gitmedim. Bir tane Sivaslı ile telefon tapem yok" 
"300 BİN DOLAR NASIL ELDEN VERİLİYOR"
Mahkeme Başkanı'nın, "300 bin Dolar nasıl veriliyor elden. Nasıl yazılı bir şey olmadan bu para veriliyor" sorusu üzerine Akbaba, "Parayı alırken hiçbir belge düzenlemedik" diye yanıt verdi.  

"BAŞKAN SATMAYACAĞIM DİYOR, ANCAK SİZE NASIL PARA VERİLİYOR?"
Üye hakimin, "Eskişehir Başkanı yemekte Aziz Yıldırım'a 'satmayacağım Potuk'u' demiş. Ancak 9 gün sonra size transfer için size nasıl para veriyor bu transfer için" sorusuna ise Akbaba, "Bilmiyorum ama Ali Kıratlı bana Alper Potuk'u transfer etmek için geldi" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...