Akhisar, Hamzaoğlu ile 'devam' dedi!

Süper Lig'in yeni takımlarından Akhisar Belediyespor, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

NTV Spor 30.05.2012 - 14:20

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Akhisar Belediyespor, teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Genç teknik adam, 2010-2011 sezonunda Akhisar Belediyespor'a son 10 hafta gelmiş ve Ege temsilcisi son hafta ligde kalmıştı. Geçtiğimiz sezon da görevine devam eden Hamzaoğlu ile Akhisar Belediyespor, şampiyon olarak Süper Lig'e çıkmayı başarmıştı.

Kulüp başkanı Hüseyin Eryüksel, Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde yapılan imza törenindeki konuşmasında, teknik heyetle daha önceden prensipte anlaştıklarını, bugün de 1 yıllık resmi anlaşmayı imzaladıklarını söyledi.

Başlattıkları istikrarı devam ettirmek istediklerini kaydeden Eryüksel, "Stat konusunda TFF kararını pazartesi günü verecek. Fakat görünen köy kılavuz istemez, büyük oranda maçlarımızı Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynayacağız. Yeni stadımızın çalışmaları başladı. Gelecek sezon maçlarımızı yeni stadımızda yapmak istiyoruz. Önümüzdeki hafta çarşamba günü iç transfere başlayacağız ve 3 gün içinde bitirmek istiyoruz. Hamza Hamzaoğlu ve teknik heyetiyle anlaşmamız hayırlı olsun" dedi.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu da karşılıklı fedakarlıklar yaparak sözleşme yenilediklerini ifade etti.

Hamzaoğlu yeni sezonda teknik ekibe bir kaç ismin ilave olabileceğini, oyuncu transferinde ise yıldız oyuncu değil, yıldız olmaya aday oyuncu peşinde olacaklarını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...