"Alçakgönüllü olmaya gerek yok, kazanacağız"

Real Madrid’li oyuncular, Şampiyonlar Ligi finali öncesi basının karşısına çıktı. Fazla alçakgönüllü davranmanın iyi olmadığını söyleyen Cristiano Ronaldo, Devler Ligi'ni üst üste 2 kez kazanan ilk takım olacaklarını öne sürdü.

NTV Spor

31.05.2017 - 15:17 | Son Güncelleme: 31.05.2017 - 17:23

Real Madrid'in yıldızları Gareth Bale, Sergio Ramos, Marcelo ve Casemiro, yaklaşan Şampiyonlar Ligi finali öncesi, antrenman tesislerinde basının karşısına çıktı. Cristiano Ronaldo ise Real Madrid televizyonuna ayrı bir demeç verdi. Ronaldo dev final öncesi iddialıydı.

Fazla alçakgönüllü davranmanın iyi olmadığını söyleyen Ronaldo; "Takıma güveniyorum. sahaya çıkıp; karakterimizi ortaya koymalıyız. Fazla alçakgönüllü davranmaya gerek yok. Finalde çok iyi oynayacağımızı ve kupayı kazanacağımızı düşünüyorum." dedi.

Son dönemde sakatlığı nedeniyle takımdan uzak kalan Gareth Bale ise finalde oynamaya hazır. Bale bununla birlikte, yedek kalabileceğini kabul etti.

Kendini çok iyi hissettiğini söyleyen Bale, “Sakatlığımın etkilerini tamamen atlattım. Ancak ilk 11'de sahaya çıkıp çıkmayacağıma ben değil; teknik direktörümüz Zidane karar verecek. Hala yüzde 100 olduğumu söyleyemem. Bu nedenle Zidane’ın beni yedek bırakması sürpriz olmaz. Ancak bunu dert etmiyorum. İlk 11'de de sahaya çıksam; kenardan da gelsem, takımımın şampiyon olması için elimden gelenin en iyisini yapacağım.” dedi.

Real Madrid, 3 Haziran'da Cardiff'in ev sahipliği yapacağı finalde Juventus'u yenmesi halinde, Şampiyonlar Ligi’ni üst üste 2 kez kazanan ilk takım olarak tarihe geçecek.

Sayfa Yükleniyor...