Rıdvan Dilmen: Ali Koç, İsmail Kartal'a kırılmış olabilir

TRT Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, İsmail Kartal'ın Fenerbahçe'deki durumuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu, "Ali Bey (Koç), İsmail Kartal'a 'İkinci adam olmam' sözlerinin ardından kırılmış olabilir" dedi.

NTV Spor 08.05.2022 - 22:22
"Ali Koç, İsmail Kartal'a kırılmış olabilir"

"Taraftar, Ali Bey'in (Koç) söylediği gibi takım iyi giderken "İsmail hoca ile başlarsın. Kötü gider "ya işte getirmedi" derler. konuşuluyor" diyen ,

"İsmail Hoca basın toplantısında "İkinci hoca olmam" derken -İsmail hoca profesyoneldir ve arkadaşımızdır - çok ciddi bir hata yaptı. Ali bey kadar takımın iyi gitmesinden mutlu bir adam var mıdır? Mümkün değil. Oyunculardan daha mutludur. Taraftarın gönlü 'a karşı kırılmıştı. Ama son 11-12 haftada İsmail hocadan sonra gelen performans mutlu etmiştir. Başkanlar için her şey başarıya endeksli olmayabilir. "Ben ikinci adam olmam" dediğinde Ali bey kırılmış olabilir. Duyumum yok. Ancak başkan "Biz seninle başka konuştuk. Burada beni milletin önüne attın" demiş olabilir" ifadelerini kullandı.

'Bomba bıraktı dediğim şey başarıyla ilgili değildi" diyen Rıdvan Dilmen şöyle konuştu, "Ali Bey 'Bir yola çıkacaksam ben burada ikinci adam olmam' diyorsa orada ciddi şekilde kırılmış olabilir. Hissettiğim bir şey. Duyduğum bir şey değil. Orada bir hassasiyet görüyorum. Jesus'un bu kadar seslendirilmesi... Yoksa hiçbir başkan takım böyle giderken teknik direktörün değişme teşebbüsünde bulunmaz veya Portekiz cumhurbaşkanı ile Jesus'un arasında resim vermez.

11 maç üst üste iyi giden bir teknik adam varken, daha önce de Fenerbahçe'de çalışmışken; hem takımı tanıyan hem de ekonomik olarak da Jesus'un dörtte biriyle çalışacakken hiç maceraya gitmez. Ama empati yaptığımızda böyle düşünüyor olabilir. Haksız mı? Değil. Bu bireysel ego değil.

Bir olay yoksa Beşiktaş maçından önce 'la uzatmaması için mümkün değil. Mantığı yok. Çok başarılı bir teknik adam. Beşiktaş 2-0 yense ne olacak! Gelmiş takım kötü gidiyordu, almış fırlatmış yukarı doğru. Başkan, böyle bir teknik direktör profiliyle neden çalışmasın."

Sayfa Yükleniyor...