"Allah beni bir sabır sınavına soktu..."

Uzun bir aranın ardından A takımdaki yerini yeniden alan Sabri Sarıoğlu çarpıcı ifadelere imza attı. Deneyimli oyuncu, "Allah beni bir sabır sınavına soktu ben de bunu kazandım" dedi.

NTV Spor 01.11.2014 - 01:13

Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu maçın ardından GSTV yayınına katıldı.

2-1 kazandıkları Kasımpaşa maçı ve yeniden kadroya alınması ile ilgili konuşan Sabri "İlk yarıda istediğimiz oyuunu sahaya yansıtamadık. İkinci yarıda yansıttık ve kazandık. Benim için de önemli bir maçtı. A Takıma uzaktım. 3 ay sonra gelip burada maça çıkmak zordu. Yağmurlu havada zemin de ağırlaşmıştı. Fiziken zorladı beni. İnşallah ileride daha da iyi noktalara geleceğime inanıyorum" dedi.

A2'deki teknik ekip ve oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diyen deneyimli oyuncu, "Ben her şeyin gerçeğinin ortaya çıkacağını biliyordum. Şunu canı gönülden söylüyorum. Çok üzücü şeyler yaşadım ama konuşma fırsatlarım vardı. Bu ne karakterime ne de G.Saray sevdama yakıştıramadığımdan susmayı tercih ettim. Bu kararın neden olduğunu biliyordum. Sadece çalıştım. Allah beni bir sabır sınavına soktu ben de bunu kazandım" şeklinde konuştu.

Sabri, "Birçok başkanla, hocayla çalıştım. Kimseye saygısızlığım olmadı. Sorun olunca karşılıklı konuşarak çözen bir insanım. Bugün de benim için yeni bir sayfa açıldı" dedi.

Sayfa Yükleniyor...