Alper Potuk: "Kim gelirse gelsin..."

Fenerbahçeli Alper Potuk, Vardar deplasmanından avantajlı bir skorla dönmek istediklerini söyledi. Özgüvenlerinin yükseldiğini aktaran milli futbolcu, takım içindeki rekabete açık olduğunu ifade etti.

NTV Spor 16.08.2017 - 21:33

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Fenerbahçe, Vardar ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma öncesi teknik direktör Aykut Kocaman ve Alper Potuk basın toplantısında soruları yanıtladı.

İlk olarak söz alan Alper Potuk karşılaşmayla ilgili şunları söyledi: "Yarın(bugün), ikinci maç için avantajlı bir skor istiyoruz. Bunun için hazırlandık. İnşallah hocamızın isteklerini yerine getirerek İstanbul'a avantajlı bir skorla döneriz. Vardar kulübünü izlediğimizde ciddi olduklarını gördük. Biz de kendimize güveniyoruz, rakibimize çok saygı duyuyoruz. Elimizden geleni yapıp iyi bir skor almak istiyoruz. Her röportajda söylemiştik iyi bir sezon başı kampı geçiriyoruz diye. İyi hazırlandık. Bunun sahaya yansıdığını düşünüyorum. Özgüven olarak biraz daha yukarı çıktık. Fenerbahçe'ye her zaman yeni transferler gelir. Rekabet Fenerbahçe'de sürekli olur. Kim gelirse gelsin ben, elimden geleni yapıp sahada olmak istiyorum."

Sayfa Yükleniyor...