Amrabat'tan 3 milyon Euro'luk fedakarlık!

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Galatasaray'da transfer taarruzu sürüyor. Amrabat hakkındaki son gelişmeleri ise NTV Spor muhabiri Irmak Kazuk aktardı.

NTV Spor 12.07.2012 - 22:00

Galatasaray yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdürüyor.

Kamp Günlüğü'nde NTV Spor muhabiri Irmak Kazuk, Kayserispor ile Amrabat transferi için prensip anlaşmasına varan Galatasaray hakkındaki son bilgileri paylaştı.

Galatasaray ile Kayserispor kulüp başkanlarının buluşmasından Nordin Amrabat transfer için olumlu haber çıktığının altını çizen Irmak Kazuk, daha önce Galatasaray'ın 7.5 milyon Euro'luk teklifini kabul etmeyen Kayserispor'un, İstanbul ekibinden 8 milyon Euro talep ettiğini belirtti.

Faslı oyuncunun transferi için 5 milyon Euro'ya gözden çıkartan Galatasaray'a bonservis bedelinin 8 milyon Euro'ya tamamlanması için Amrabat fedakarlık edeceği bilgisi verildi.

İlk yıl 1 milyon 600 bin Euro, ikinci yıl 1 milyon 700 bin Euro, üçüncü yıl 1 milyon 800 bin Euro, dördüncü yılda da 1 milyon 900 Euro alması planlanan Amrabat, Galatasaray yönetimiyle konuşarak ücretinin 1 milyon Euro'ya sabitlenip, küsuratlarının toplamından meydana gelen 3 milyon Euro'nun bonservis bedeli için kullanılmasını talep etti.

Sayfa Yükleniyor...