Anastasios Bakasetas: Robot biri değilim

Attığı golle Kopenhag deplasmanında Trabzonspor'a umut veren Anastasios Bakasetas, Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalacaklarından emin.

NTV Spor 17.08.2022 - 00:31 | Son Güncelleme: 17.08.2022 - 00:32

 

Trabzonspor'un deplasmanda 2-1 mağlup olduğu Kopenhag maçında takımının tek golünü kaydeden Anastasios Bakasetas mücadele ve eşleşme hakkında konuştu.

Kritik bir gol bulduklarını belirten Yunan futbolcu, "Çok kritik anlarda iki gol yedik. İkinci golden sonra iyi bir reaksiyon gösterdik çünkü kendi bildiğimiz oyunu oynamaya başladık ve rakibi domine etmeye başladık. Kritik bir gol attığımızı düşünüyorum çünkü haftaya kendi evimizde oynayacağız." ifadelerini kullandı.

"Robot biri değilim"

"Robot biri değilim. Her seferinde gol atamıyor, aynı performansı gösteremiyor olabilirim ama nerede oynarsam oynayayım takıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Bizim takımımız aslında böyle bir takım. Hedefimiz her zaman kazanmak ama bazen istediğimizi ortaya koyamayabiliyoruz."

"Mutlaka gruplara kalacağız"

"Şampiyon olabilmek, büyük başarılar kazanabilmek için lider oyunculara ihtiyacınız var. Bizim takımımızda bu tür birçok futbolcu var. Bu kadar inanmış oyunculara ve lider karakterli oyunculara sahip olmak beni çok mutlu ediyor. Benim bu takıma inancım çok sağlam. Haftaya oynayacağımız maçta mutlaka gruplara katılacağız. Bu takımla bugüne kadar birçok şey başardık. Yeni şeyler kazanmak istiyoruz."

Sayfa Yükleniyor...