Antalya'da Morais dönemi başladı!

Antalyaspor'un prensip anlaşmasına vardığı dünyaca ünlü Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun yardımcısı Manuel Ferreira de Morais, takımın antrenmanını izledi.

NTV Spor 05.01.2016 - 14:10

Devre arası kamp çalışmalarını Teknik Direktör Mehmet Uğurlu, yönetiminde sürdüren Antalyaspor'da futbolcular antrenmanda ilk olarak düz koşu yaptı.

Daha sonra futbolcular zamana karşı kademeli olarak kondisyon arttırıcı koşu çalışması gerçekleştirdi. Antrenmanda Samuel Eto'o'nun arkadaşlarına zaman zaman uyarılarda bulunduğu gözlendi.

İdmana salonda çalışan Lazereviç, Diego, izinli olan Fornezzi, Guilherme, Chico ile kendilerine kulüp bulmaları istenilen Can Arat, Ahmet Aras, Ömer Kandemir, Emrah Başsan ve Kvesiç katılmadı.

MORAIS ANTRENMANI İZLEDİ
Bu arada, Antalyaspor'un prensip anlaşmasına vardığı Morais, tercümanıyla birlikte Hasan Subaşı Tesisleri'ne geldi. 

Burada idari menajer Cem Deda ile bir süre sohbet eden Morais, takım hakkında bilgi aldı. Morais, bir süre antrenmanı izledikten sonra tesislerden ayrıldı.

"EKİBİYLE ANTALYASPOR'A ÇOK ŞEY KATACAĞINA İNANIYORUZ"
Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan AA muhabirine yaptığı açıklamada, Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun yardımcısı Manuel Ferreira De Morais'in takıma büyük katkı sağlayacağına inandığını bildirdi.

Bir süredir görüştükleri Portekizli çalıştırıcının dün gece Antalya'ya geldiğini anlatan Ceylan, antrenmanı izleyen Morais ile bir kaç küçük detayı konuştuktan sonra 1,5 yıllık sözleşmeye imza atacaklarını söyledi.

Morais'in, Chelsea'nin eski teknik direktörü Jose Mourinho'nun yardımcılığını yaptığına işaret eden Ceylan, "Milli takımlar ve kulüp seviyesinde tecrübesi var. Jose Mourinho ile yıllarca üst düzey takımlarda yardımcı antrenörlük yapan Morais'in üst düzey futbol bilgisiyle ekibiyle Antalyaspor'a çok şey katacağına inanıyoruz, Sözleşmeyi imzaladıktan sonra kısa sürede adaptasyonu sağlayacağına ve büyük işler yapacağına inanıyoruz" dedi.

Ceylan, defansın soluna ve sağına yönelik transfer çalışmalarının da sürdüğünü sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...