Antalyaspor forvet arıyor!

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Antalyaspor, transfer çalışmalarına başladı. Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, transferde önceliklerinin forvet olduğunu söyledi. Ronaldinho iddialarını da yanıtlayan Ceylan, Brezilyalı yıldızı kadrolarında görmek isteyeceklerini belirtti ancak bu futbolcunun öncelikleri aralarında yer almadığını kaydetti.

NTV Spor 10.06.2015 - 16:16

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, Spor Toto Süper Lig'de etkili bir takım oluşturmak için transfer çalışmalarına başladıklarını söyledi.
     
Transferde önceliklerinin forvet olduğunu ifade eden Ceylan, "Bonservisi elinde olan, uçuk rakamlar beklemeyen forvet oyuncularıyla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Önümüzdeki süreçte forvet mevkisine yabancı oyuncu transfer etmeyi planlıyoruz. Konuyla ilgili olarak Türkiye'de ve yabancı liglerde oynayan futbolcularla ilgili değerlendirmeler yapıyoruz" dedi.
     
Antalyaspor'a Brezilyalı futbolcu Ronaldinho'nun transfer edileceği yönündeki haberleri de değerlendiren Ceylan, "Dünyaca ünlü yıldızı elbetteki renklerimize katmayı isteriz ama Ronaldinho önceliklerimiz arasında yer almıyor. Transfer konusunda ince eleyip sık dokuyacağız ve en iyi neticeyi alacağız. Taraftarlarımıza en büyük gururu yaşatmak için durmaksızın çalışacağız" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...