Antalyaspor'da Tita üzüntüsü!

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Trabzonspor maçında sakatlanan Tita'nın durumunun kendilerini daha çok üzdüğünü söyledi.

NTV Spor 13.01.2013 - 01:30

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını, ancak her şeyden önce maçta sakatlanan Tita'nın durumunun kendilerini daha çok üzdüğünü söyledi.

Tita'nın sahalardan en az 1,5 ay uzak kalacağına dikkati çeken Mehmet Özdilek, "Sakatlık pozisyonunda hakemin oyunu devam ettirmesi enteresan. Tita'nın ayak bileğinde kısmi yırtıklar var. Bizim işimizi zorlaştıracak bir durum" dedi.

"KUPADA KAYBETTİĞİMİZ BİR ŞEY YOK"
Trabzonspor'un grubun iyi takımlarından biri olduğunu kaydeden Özdilek, "Bugün en azından avantajlı duruma geçip yolumuza devam etmek istiyorduk. 1-1'den sonra 2-1'den sonra biraz daha akıllı ve mantıklı oynayabilseydik beraberliği, hatta galibiyeti bulabilirdik. Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Kupada kaybettiğimiz bir şey yok. Eskişehirspor maçını kazanarak tekrar avantajlı duruma geçmek istiyoruz" diye konuştu.

"HAKEMLER HATA YAPABİLİR"
Bir gazetecinin hakemlerin performansına ilişkin sorusu üzerine Özdilek, "Hüseyin Göçek iyi bir hakem. Hakemler hata yapabilir, önemli olan niyet. Bahanelere sığınmak istemiyorum. Ama Tita'nın sakatlık pozisyonunda hakemin oyunu devam ettirmesi oyuncumuzun en az 1,5 ay sahalardan uzak kalmasına neden oldu" dedi.

Sayfa Yükleniyor...