Fenerbahçe Haberleri: Rıdvan Dilmen'den Arda Güler yorumu

Fenerbahçe efsanesi Rıdvan Dilmen, Twitter'da yaptığı soru-cevap etkinliğinde Arda Güler yorumunda bulundu.

NTV Spor 15.03.2022 - 21:08
Son Güncelleme: 15.03.2022 - 21:19

Son olarak TRT Spor'da yorumculuk yapan ve görevinden ayrılan Fenerbahçe efsanesi Rıdvan Dilmen, Twitter hesabından soru-cevap etkinliği yaptı. Dilmen taraftarların sorularını yanıtladı.

Bir Twitter kullanıcısı Rıdvan Dilmen'e, "Vitor hocaya haksızlık yaptığınızı düşünüyor musunuz? Üçlü sistemden vazgeçildiğinde Kadıköy'deki her maçın kazanılacağını söylemiştiniz, ama tam tersi oldu" sorusunu sordu.

Rıdvan Dilmen'in yanıtı:
"Bir Fenerbahçeli olarak Vitor Pereira ile ilgili haklı çıktığım için üzgünüm. Daha 17 haftada 23 puan kaybetmiş bir teknik direktörden bahsediyoruz. Bu kaybı yaşadığı için de Fenerbahçe, Trabzonspor'un 20 puan gerisinde. Daha sonra kimi getirirseniz getirin, havlu atmış bir takıma özellikle bu üç büyüklerden bir tanesiyse, başarılı olma şansı hiç yok. Örnek mi; bu sezon üçü birden. Önder Karaveli, Torrent ve İsmail Kartal ile olduğu gibi; iki ileri, bir geri."

"Ben sormak istiyorum; adını söylerken bile mutluluktan tüylerimizi diken diken eden Arda Güler çocuğumuzu (ki onu yetiştiren bütün hocaları ve A Takım'a alan Pereira'yı kutlarım) sahada görmek istiyorsunuz değil mi? Peki elinize kağıt kalemi alın, Pereira'nın oynattığı 3-4-3'ü çizin. Her gün sahada görmek istediğimiz Arda'yı; onun idolü ve Fenerbahçemiz'in efsanesi Alex de Souza'yı bu dizilişin neresine koyabilirsiniz? Hiç uğraşmayın koyamazsınız. Çünkü ikisinin de ortak özelliği şu; ikisi de bir tek forvet arkası 10 numara oynarlar, başka hiçbir mevkide de oynayamazlar. Ama 10'u da herkesten farklı oynarlar."

Sayfa Yükleniyor...