Arda Güler'in transferinden eminler

Newcastle United'ın Fenerbahçe'nin genç yıldızı Arda Güler'in transferi için çalışmalarını hızlandırdığı iddia edildi. İngiliz kulübünün yetkililerinin geçtiğimiz ay Dubai'de Arda'nın ailesiyle görüştüğü ve bu toplantının ardından transferin gerçekleşeceğine dair umutlarının arttığı öne sürüldü.

Bora Eğriçayır - NTV Spor 05.06.2023 - 15:49
Arda Güler'in transferinden eminler

'nin genç yeteneği için transfer iddialarının ardı arkası kesilmiyor. İngiliz spor sitesi Football Insider'ın haberine göre; , Arda'yı kadrosuna katmak için çalışmalarını yoğunlaştırdı.

"DUBAİ'DE GÖRÜŞTÜLER"

Haberde, geçtiğimiz ay 18 yaşındaki futbolcunun ailesiyle Newcastle yetkililerinin Dubai'de bir görüşme yaptığı hatırlatılarak, İngiliz kulübünde "Türk Messi" lakabı verilen Arda'nın geleceğin yıldızı olarak görüldüğü ifade edildi.

🟡FENERBAHÇE HABERLERİ🔵

NEWCASTLE TRANSFERDEN EMİN

Barcelona ve Ajax'ın da gündeminde olan genç futbolcuyu Fenerbahçe'nin elinde tutmasının zor olduğu öne sürülürken, Arda'nın transferi için bu yaz hararetli bir çekişme yaşanacağı belirtildi. Ancak Dubai'deki toplantının ardından Newcastle yönetiminin anlaşmaya varılacağından emin olduğu idda edildi.

İNGİLTERE PREMİER LİG HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...