Arda Turan'dan sert açıklama: "Kimi Terim, kimi Galatasaray düşmanı"

Galatasaray'ın deneyimli futbolcusu Arda Turan, Yeni Malatyaspor maçının ardından verdiği demeçte takıma ve taraftarlara teşekkür etti.

NTV Spor 15.05.2021 - 23:20

Arda Turan'ın maç sonu açıklamaları şu şekilde:

"Şampiyonlar Ligi için elimizden geleni yapacağız"

"Takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Herkes elinden gelen katkıyı sağladı. İyi bir ruh gösterdiğimizi düşünüyorum. Son üç maçta şampiyonluk alacak kadar oynadık. Denizli'de de burada da daha farklı kazanabilirdik. Tabii bu anlarda konuşmak çok zor. Galatasaray'ı seviyoruz. Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'ne götürmek için elimizden geleni yapacağız. Futbolu nasıl geliştirebiliriz, elimizden geleni yapacağız. Biz futbolu nasıl geliştiririz diye bakıyoruz. Ama sezon içinde abuk subuk cezalar alıyoruz, savunmalar yapıyoruz."

"Federasyonda kimi Fatih Terim düşmanı, kimi Galatasaray düşmanı"

"Federasyon hakkında konuşmak istemiyorum. Kimi Fatih Terim düşmanı, kimi Galatasaray düşmanı. Birçoğu Arda Turan'ın yüzüne yapamadığını arkadan yapmaya çalışıyor. Galatasaray bunlarla yıkılmaz. Bu bizi daha çok birleştirir. Galatasaray taraftarı hep en iyisini ister. Biz de son dakikaya kadar bırakmadık. Bazen şanssızlık... Ama sezon içinde çok doğrandık, bunu hissettik. Bunların üstesinden Galatasaray gelir. Galatasaray onların düşündüğünden daha büyük."

Sayfa Yükleniyor...