Arif Boşluk: Trabzonspor’u en iyi yerlerde temsil etmek istiyorum

Trabzonspor'un genç sol beki Arif Boşluk, Karagümrük maçı sonrası yaptığı açıklamada "İnşallah bundan sonra daha iyi ilerleyerek Trabzonspor’u en iyi yerlerde temsil etmek istiyorum" diye konuştu.

Bora Eğriçayır - NTV Spor 23.05.2023 - 00:21

Trabzonspor'un Karagümrük'ü 4-1 yendiği maça ilk 11'de başlayan ve 83 dakika sahada kalan bordo mavili takımı genç sol beki Arif Boşluk karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

Müsabakayı değerlendiren 19 yaşındaki oyuncu güzel bir maç olduğunu söyledi ve "Zaten iyi çalışmıştık. Taraftara da borçluyduk bu galibiyeti geçen maçtan sonra. Elimizden geleni yaptık. Antrenmanda uyguladıklarımızı sahaya yansıtınca skoru alıyoruz. Keşke hep böyle ilerleseydik, taraftarı bu kadar üzmeseydik. İnşallah bundan sonra galibiyetlerle sevindirmeye devam ederiz" ifadelerini kullandı.

👉TRABZONSPOR HABERLERİ

"TRABZONSPOR’U EN İYİ YERLERDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUM"

Nenad Bjelica’nın takıma gelmesinden sonra daha fazla forma şansı bulmasını ve takımdaki geleceğini değerlendiren Arif Boşluk, “Öncelikle Abdullah hocadan başladı. Altyapıdan geldim, oynamaya başladım. Sonra Bjelica hocam geldi. Çok teşekkür ederim bana şans veriyor, güveniyor. Geçen sıkıntılı performanstan sonra tekrar bana şans verdi. Elimden geldiğince değerlendirmeye, takıma katkı vermeye çalışıyorum. İnşallah bundan sonra daha iyi ilerleyerek Trabzonspor’u en iyi yerlerde temsil etmek istiyorum” diye konuştu.

👉TRABZONSPOR FİKSTÜR

Sayfa Yükleniyor...