"Artık canım sıkılıyor"

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, 90+3'te gelen golle 3-2 kazandıkları Atiker Konyaspor maçını değerlendirdi.

NTV Spor

10.03.2019 - 21:26

Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ın Atiker Konyaspor galibiyeti sonrası sitemkar açıklamalarda bulundu.

Konyaspor karşısında çok pozisyon ürettiklerini söyleyen Quaresma, "Ürettiğimiz kadar pozisyonlardan yararlanamadık. Daha fazla atabilirdik. Ancak 2-2'den sonraki isteğimizle maçı kazanmayı hak ettik. Konyaspor kazanmak için yeterince hücum yapmadı, futbol oynamadı. Kazanmayı sonuna kadar hak ettik." dedi.

"GEMİ BATARSA HEPSİMİZ BATARIZ"
Zirve ile aralarındaki puan farkını yorumlaması istenen Quaresma, "Maç maç bakmamız lazım. Önümüzde daha çok maç var. Oynadıkça ve kazandıça bakmak lazım. Bugün gördüğümüz kadar taraftar pek yanımızda değildi. Taraftarın daha fazla yanımızda olması lazım. Takıma ve hocamıza inanıyorum. Bir gemi batarsa hep beraber batarız. Bir suçlu çıkarmak kolaydır ama bir takımda işler yolunda gitmiyorsa bir çok suçlu vardır. Oyuncuları ve hocayı tek tek suçlamak gereksiz. Benim de artık canım sıkılıyor. Hepimiz aynı gemideyiz. Gemi batarsa hepsimiz batarız. Onları da yanımızda istiyoruz." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...