Atilla Süslü'den veda!

Ankaragücü Başkanı Atilla Süslü, 6 Ocak'taki genel kurulda aday olmayacağını açıkladı.

NTV Spor

20.12.2012 - 17:45

Ankaragücü Kulübü Başkanı Atilla Süslü, 6 Ocak 2013 tarihinde yapılacak olağan genel kurulda başkan adayı olmayacağını açıkladı.

Süslü, başkan vekili Metin Akyüz ile birlikte kulübün Tandoğan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, 6 Ocak 2013 tarihinde yapılacak Olağan Genel Kurul'da başkan adayı olmayacağını söylerken, Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yiğiner aday olacağını açıkladı.

Ekibiyle beraber yeni yönetimde görev yapacaklarını belirten Süslü, "Yiğiner, Salı günü yapacağı basın toplantısıyla adaylığını açıklayacak. Hem bizden hem onlardan ortak bir yönetim kurulu oluşturacağız" dedi.

Kulübün yeni transfer politikasına ilişkin olarak da konuşan Süslü, "Hiçbir futbolcuyu satmıyoruz ve transfer yasağını kaldırmak için çalışmalara başlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Toplantıda, Ankaragücü Beştepe Tesisleri'ne dün akşam yapılan saldırıya ilişkin açıklama yapan başkan vekili Fuat Akyüz ise dün yaşanan olaylarla ilgili olarak tüm gruplarla görüştüklerini kaydederek, "Olayın münferit olduğunu düşünüyoruz. Ankaragücü'ne zarar vermek kimseye yakışmaz. Olayları Ankaragücü taraftarına ve sevenlerine havale ediyoruz. Konu emniyete yansıdı" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...