Atletico Madrid'in tecrübeli ismi Kondogbia'dan Beşiktaş'a yeşil ışık

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'a, Atletico Madrid'in 30 yaşındaki tecrübeli ismi Kondogbia'dan olumlu haber geldi.

Yuşa Şahin - NTV Spor 29.05.2023 - 12:51
Son Güncelleme: 29.05.2023 - 12:52
Atletico Madrid'in tecrübeli ismi Kondogbia'dan Beşiktaş'a yeşil ışık

, ara transfer döneminde Çin'in yolunu tutan Josef de Souza'nın yerine yaz transfer döneminde net bir 6 numara takviyesi yapacak.

Sabah'ın haberine göre; forması giyen adaylar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Siyah-beyazlılar, transferini düşündüğü 30 yaşındaki futbolcu için mali şartları aşağı çekmek için girişimlerine başladı ve Atletico Madrid kulübü ile temasa geçti.

İkili ilişkilere güveniyor

İspanyol ekibinin bonservis talebini aşağı çekmeye çalışan Beşiktaş, iki kulüp arasında geçmişten gelen kuvvetli ilişkilerle sonuca varmayı umut ediyor.

Atletico ile ortada buluşmayı hedefliyor

Atletico, 5 milyon Euro talep ederken 2.5 milyon Euro ile masaya oturan siyah- beyazlılar orta noktada buluşmayı hedefliyor. Ayrıca oyuncunun 4 milyon Euro'luk maaşının da paylaşılması konusunda pazarlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Kartal'a yeşil ışık

Kondogbia'nın, Beşiktaş'ın ilgisine dair temsilcisine, "Olumsuz bakmıyorum. Önce Atletico Madrid ile anlaşsınlar, sonrasında görüşelim. Beşiktaş'ta oynama seçeneğini değerlendirmek isterim" yanıtını verdiği belirtildi. Bu mesaj, siyah beyazlı kulübün kurmaylarına da iletildi.

Sayfa Yükleniyor...