Aybaba'dan Fernandes müjdesi

NTV Spor ekranlarında birçok konuya açıklık getiren Samet Aybaba, taraftara Fernandes müjdesi verdi. Tecrübeli teknik adam, "Fernandes de büyük bir değişim oldu. Takıma layık bir oyuncu. Birkaç hafta sonra sözleşmesini uzatmak istiyoruz" dedi.

NTV Spor

27.09.2012 - 23:49NTV Spor ekranlarında birçok konuya açıklık getiren Samet Aybaba, taraftara Fernandes müjdesi verdi. Tecrübeli teknik adam, "Fernandes de büyük bir değişim oldu. Takıma layık bir oyuncu. Birkaç hafta sonra sözleşmesini uzatmak istiyoruz" dedi.

Aybaba, "Fernandes de geldiğinde sorunluydu. Ancak kendisinde büyük bir değişim oldu. Artık müthiş keyifli; takıma layık bir oyuncu. Birkaç hafta sonra sözleşmesini uzatmak istiyoruz. 2 senelik daha sözleşmesi var, 2 sene daha uzatmak istiyoruz. Fernanes'in çok değişik bir yapısı var. O kadar istekli ki size anlatamam. her gün kuvvet çalışıyor" dedi.

"İÇİNE KAPANIK BİRİ"
Tecrübeli çalıştırıcı, "Bence Fernandes'in hayatı futbol. Özel hayatı bizi ilgilendirmez. Kötü görüntüler orataya çıkarsa bizi üzer ama performansına bakıyoruz. Sakat olduğu halde gelip çalışıyor. İçine kapanık biri ama inanılmaz futbolu ve çalışmayı seviyor. Şimdi bu oyuncu para mı istiyor? Keşke hepimiz çıkarıp, cebimizdekileri ona versek" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...