Aydın Karabulut özür diledi

Göztepe'nin orta saha oyuncusu Aydın Karabulut, hiçbir zaman taraftara saygısızlık yapma düşüncesinde olmadığını belirtirken, özür diledi.

NTV Spor 21.10.2011 - 14:51

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Göztepe'nin oyuncusu Aydın Karabulut, "En kısa sürede büyük taraftarımızın da desteğiyle, hedefimize doğru el ele ilerleyeceğimizden kimsenin şüphesi olmamalı" dedi.

Karabulut, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, geldiği günden itibaren Göztepe'nin elde edeceği başarılarda pay sahibi olabilmek için çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

Bazen işlerin düşünüldüğü gibi gitmeyebileceğini belirten Aydın Karabulut, "Çok şey yapma isteği bizleri de bazen baskı altına alabiliyor. Dönem dönem bizlerle ilgili sahada istemediğimiz görüntüler ortaya çıkabiliyor. Özellikle son iki karşılaşmada alınan sonuçlar, beni ve takım arkadaşlarımı çok üzdü. Başarılı veya başarısız sonuçlar yalnızca bir oyuncunun performansına bağlı değil. Değerlendirmelerin bu bakış açısıyla yapılmasının çok daha doğru olacağı kanaatindeyim" diye konuştu.

Aydın, "Ayrıca, maç içerisinde ve sonunda istemeden de olsa gelişen olaylar nedeniyle son derece üzgün olduğumu belirtmek isterim. Kulübüme ve büyük taraftarımıza herhangi bir saygısızlık yapma düşüncesi içerisinde hiçbir zaman olmadım ve olmayacağım. Akhisar Belediyespor maçındaki kaybetme kaygısı ve üzüntüsüyle sergilemiş olduğum davranışı, kendi adıma tasvip etmiyorum. Bu konuda hem kulübümden hem de taraftarımızdan özür diliyorum. En kısa sürede büyük taraftarımızın da desteğiyle, hedefimize doğru el ele ilerleyeceğimizden kimsenin şüphesi olmamalı" diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...