"Aykut Kocaman gelsin diye verilerle oynamışlar"

Fenerbahçe'nin başında gösterdiği performansla eleştirilen Phillip Cocu için yeni bir iddia ortaya atıldı.

NTV Spor 10.10.2018 - 10:43
Son Güncelleme: 10.10.2018 - 10:45

Yazar Ercan Güven Fenerbahçe ve Phillip Cocu hakkında bir iddiayı Fanatik Gazetesi'ne taşıdı: "Bir Fenerbahçe Divan Kurulu üyesi dostumdan edindiğim şeyleri yazayım... Cocu'nun aklını başından alan, saçma sapan işler yaptıranların Aykut Kocaman takımı olduğu anlaşıldı. Kocaman geri gelsin diye yanlış bilgi vermişler adama. Verilerle oynamışlar."

"Şu anda Fenerbahçe'de bunu tartışıyorlar, hepsini kovacaklar. Volkan Demirel başta birkaç da Aziz Yıldırım vefalı topçu takımın dibini oyuyorlar. Onları da atacaklar.

"TOPÇULAR TAKIMIN DİBİNİ OYUYOR"
"Evet... Önemli bir ailenin son kuşağı, meslek ve itibar sahibi bu üye, Ali Koç'un 'ihraç ve iş akdine son' açıklamasından bir gün önce aynı isimler için heyecanla şunları söylemişti bana: 'Bu kadar olamazdı zaten... Bu Cocu'nun aklını başından alan, saçma sapan işler yaptıran Aykut Kocaman takımı olduğu anlaşıldı. Kocaman geri gelsin diye yanlış bilgi vermişler adama. Verilerle oynamışlar. Şu anda kulüpte bunu tartışıyorlar hepsini kovacaklar. Volkan başta birkaç da Aziz Yıldırım vefalı topçu takımın dibini oyuyorlar. Onları da atacaklar."

"BAKALIM GERÇEKLER ÖRTÜŞECEK Mİ?"
"Bu sefer bilgi 'suç' sınırlarına değdiği için, ben teyit aşamasındayken karar açıklandı ve gerekçeyi bilemiyoruz ama karar bire bir örtüştü. Bakalım 'gerekçeler' de örtüşecek mi? Aksi halde en azından dört-beş gündür Aykut Kocaman ve ekibi ile kadro dışı kalan futbolcular hakkındaki 'karakter' parantezinde ciddi şüphelerim için pişmanlık duyacağım ben."

Sayfa Yükleniyor...