"Ayrılığın Balotelli ile ilgisi yok"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Samet Aybaba'nın ayrılığının Mario Balotelli ile ilişkilendirilmesini reddetti.

NTV Spor 29.08.2021 - 15:09
Son Güncelleme: 29.08.2021 - 16:56

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Samet Aybaba'nın ayrılığı sonrası açıklamalarda bulundu.

A Spor'a konuşan Sancak, "Görüştüğümüz yerli ve yabancı hocalar var. En yakın zamanda açıklayacağız. Milli arayı adaptasyon için iyi değerlendirmek istiyoruz." dedi.

Transferle ilgili de konuşan Sancak, "Yunus Akgün için Galatasaray'dan haber bekliyoruz. Olmazsa bir sağ açık alacağız. İyi bir yerli kaleci almak istiyoruz. Bir de yerli sol bek almak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

"Bu konu bazı yerlere çekilebilir Balotelli falan... Bu işi bırakalım. Bu işin onunla hiç alakası yok. Balotelli çok değerli bir oyuncu. Normaldir, 55. dakikada hangi oyuncuyu çıkarırsan çıkar tepki gösterir. Kendi tepkisini kustu orada. Altında başka bir şey aramanın anlamı yok. Samet Hoca bu şehir için ve takım için önemli bir hocaydı. Bu ayrılıklar doğaldır."

"Balotelli'ye 'bu şekilde devam edeceksen hiç dönme' denildi"

Murat Sancak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise şu ifadeleri kullandı:

"Hiç kimse takımın üstünde değildir, Balotelli de değildir. Ülkesine giderken 'Bu şekilde tepkilere devam edeceksen, hiç dönme' denildi. Samet hocayla yolların ayrılması herhangi bir futbolcu yüzünden değildir. Kol kırılır, yen içinde kalır. Bu nedenle niçin, neden gibi cevaplar aramayın"

Sayfa Yükleniyor...