Ayrılmalarına vize yok

Paris Saint Germain Başkanı Nasır El Halifi, takımın iki gözde ismi Kylian Mbappe ve Neymar'ın transferiyle ilgili konuştu ve "Sezon sonunda satılmayacaklar" dedi.

NTV Spor 25.02.2019 - 18:49

MBappe'nin ismi Real Madrid ile anılırken; Neymar'ın da Barcelona'ya döneceği haberleri sık sık basında yer alıyor. Ancak kulüp başkanı Nasır El Halifi, iki oyuncunun da satılmayacağını açıkladı. İspanyol Marca gazetesine röportaj veren El Halifi, Geleceğin en büyük oyuncuları Paris'te yaşıyor. Bundan dolayı endişe duyuyor olabilirler. İkisi de Paris'i seviyorlar; heyecanlarına ve imajlarına paralel olarak Avrupa'nın en modern kulübü PSG için oynuyorlar." diye konuştu.

Marca'ya daha önce verdiği röportajda Real Madrid'in Neymar'a teklif yapmasını beklediğini açıklayan PSG Başkanı bu kez kesin konuştu ve "Ne Real Madrid, ne de dünyanın başka bir kulübünün bizi aramasına gerek yok. Real Madrid, Neymar'ın satılık olmadığını çok iyi biliyor. O da Mbappe de yazın satılmayacak." sözleriyle iki oyuncunun takımda kalacaklarını vurguladı.

Sayfa Yükleniyor...