Aysal'dan Burak-Drogba zirvesi!

Galatasaray, derbi öncesi kenetlendi. Başkan Ünal Aysal, dün yapılan barbekü partisinden sonra aralarında sorun olduğu iddia edilen Didier Drogba ve Burak Yılmaz ile bir araya geldi. İşte özel toplantının detayları...

NTV Spor 05.04.2014 - 17:30

Galatasaray'da birlik beraberlik Fenerbahçe maçı öncesi üst düzeye çıktı.

Ligin ikinci yarısında aldığı sonuçlarla zirve yarışından uzaklaşan sarı-kırmızılı takım, derbiyi çıkış olarak görüyor. Zorlu mücadele öncesi moralini yüksek tutmak isteyen Galatasaray, dün bir barbekü partisi düzenleyerek maçın stresini attı.

Organizasyonda bütün oyuncularıyla ayrı ayrı ilgilenen başkan Ünal Aysal, barbekü sonrası aralarında problem olduğu iddia edilen Didier Drogba ve Burak Yılmaz'la ise özel bir toplantı gerçekleştirdi.

Mini zirvede Aysal, "Arena'da 11 tane Metin Oktay görmek istiyorum. Sahada bir tane bile forması terlemeyen oyuncu olması beni üzer, çok şükür bugüne kadar böyle bir şey ile karşılaşmadım. Mağlup olmak beni üzmüyor, formanızı terletin yeter" ifadelerini kullandı.

Başkan Ünal Aysal, "Aranızda problem olduğu yazılıp, çiziliyor. Umarım doğru değildir" diyerek de sözü futbolcularına bıraktı.

Burak Yılmaz, "Sayın başkan bizim aramızda problem yok. Bakın biraradayız. Derbiyi kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Sizi üzmeyeceğiz" şeklinde cevap verdi.

Didier Drogba ise, "Bu maç için kenetlendik. Galatasaray camiası için kazanacağız, merak etmeyin" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...