Bakan Kasapoğlu, Yılmaz Vural'ı ziyaret etti

Bakan Kasapoğlu'ndan Yılmaz Vural'a ziyaret...

NTV Spor 27.11.2020 - 23:25

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, corona virüse yakalanan ve yoğun bakıma alınan teknik direktör Yılmaz Vural'ı ziyaret etti

Bakan Kasapoğlu, ziyaret sırasında Vural ailesinin yanında bulunan teknik direktör Bülent Uygun’a da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yılmaz Vural, haziran ayında corona virüse yakalanmış ve devamındaki tedavi sürecinin ardından testleri negatife dönmesiyle sağlığına kavuşmuştu. Ancak bir kez daha Covid-19'a yakalanan Yılmaz Vural, corona virüs tedavisi prosedürleri kapsamında yoğun bakıma alındı.

Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, Yılmaz Vural'ın sağlık durumuyla ilgili olarak ""19 Kasım'da Covid-19 tanısı alarak tedavisine başlanan Yılmaz Vural, ayaktan takip edilmekteyken nefes darlığı gelişmesi nedeniyle, 24 Kasım'da hastanemize yatırılmıştır. Hastanın oksijen ihtiyacının artması üzerine, bugün (27 Kasım) öğle saatlerinde yoğun bakım ünitesine alınarak ventilatör altında takibi devam etmektedir. Hastanın durumu ciddiyetini korumakta olup gelişmeler ailenin izniyle paylaşılacaktır" açıklamasını yapmıştı.

Sayfa Yükleniyor...