Barça'da Pedro seferberliği

Barcelona kaptanları Iniesta-Messi ve Mascherano ayrılık sinyalleri veren Pedro'nun takımda kalmasını istiyor. Pedro ise kararını henüz net bir şekilde dile getirmiş değil.

NTV Spor

13.08.2015 - 15:02

Adı bir süredir Manchester United ile anılan Barcelonalı Pedro'nun takımda kalması için arkadaşları adeta bir kampanya başlattı. 

Iniesta, Messi, Mascherano gibi Katalan kulübün kaptanları; Barcelona'da fazla süre bulamadığı için ayrılmak isteyen forvet oyuncusunun kariyerini bordo-mavili kulüpte sürdürmesi gerektiğini belirtiyor.

Takımın birinci kaptanı Andres Iniesta, Pedro'nun Barcelona'ya verecek daha çok şeyi olduğunu belirtirken, 28 yaşındaki futbolcunun mevcut form düzeyinin çok yüksek olduğunu ifade etti. Javier Mascherano da Pedro'nun takımda kalması gerektiğini düşünen isimlerden.

Arjantinli oyuncu, Pedro'nun özel bir futbolcu olduğunu ve tıpkı Süper Kupa maçında olduğu gibi özel anlarda sihrini konuşturduğunu vurguladı. Lionel Messi de Pedro'nun alacağı her türlü karara saygılı olduğunu belirtirken takım arkadaşının Barcelona'da kalmasını diledi.

Daha çok oynamak istediğini dile getirerek Barcelona'dan ayrılık sinyali veren Pedro, Katalan ekibin kazandığı Süper Kupa zaferinin ardından aşırı bir sevinç göstermemiş ve bu da oyuncunun Manchester United'a gideceği şeklinde yorumlanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...