"Başkan Koç, İsmail Kartal'a dönerse büyük yanlış olur"

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın, başkan Ali Koç'un Jorge Jesus ile görüşmesini yorumladı, "Bu fotoğraf basında çıkıyorsa, buna rağmen Jesus ve Löw teklifi kabul etmeyip başkan Koç, İsmail Kartal’a dönerse bu büyük yanlış olur. Bu stratejik hata olur" dedi.

NTV Spor 28.04.2022 - 10:18

NutSpor youtube kanalında Başkan Ali Koç’un Lizbon’da Jorge Jesus ile yaptığı görüşmeyi değerlendiren eski futbolcu Serhat Akın ‘Fotoğrafta tek eksik Cristiano Ronaldo. Başkan Koç, bundan sonra Jesus kabul etmedi, Löw gelmedi derse ve İsmail Kartal ile devam ederse bu büyük yanlış olur’ dedi.

Serhat Akın, NutSpor’da gündemi yorumlarken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Portekizli teknik adam Jorge Jesus ile çekilen fotoğrafla ilgili olarak, "Başkan Ali Koç ile birlikte Jorge Jesus’un fotoğrafı gündem yarattı. Fotoğrafta Portekiz Cumhurbaşkanı da var. Cristiano Ronaldo da fotoğrafa girseydi tam olurdu. Çünkü bir tek o eksik. Şimdi asıl tabloya bakmak lazım. Bu fotoğraftan sonra Jesus göreve getirilmeli. Gelecek sezon artık Jesus ya da Löw’ün altında bir teknik adamla çalışamazsın. İsmail Kartal ile de devam etmek yanlış olur. Zaten etmemen lazım. İsmail Kartal 9 galibiyet aldı ve görevini yaptı. Bu fotoğraf basında çıkıyorsa, buna rağmen Jesus ve Löw teklifi kabul etmeyip başkan Koç, İsmail Kartal’a dönerse bu büyük yanlış olur. Bu stratejik hata olur." dedi. 

Sayfa Yükleniyor...