Başkanın hayalindeki kadro!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni sezonda ‘başarıya susamış’ oyunculardan oluşan bir kadro kuracaklarını söyledi. Orman, yeni sezonda takımın yürekten oynayan, terinin son damlasına kadar mücadele eden bir ekipten oluşacağını belirtti.

NTV Spor

01.07.2014 - 16:26

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, futbol takımının kadrosunu başarıya susamış isimlerle takviye etmeyi planladıklarını söyledi.

Orman, Beşiktaş Dergisi'nin temmuz ayı sayısındaki yazısında Beşiktaş'la ilgili her çalışmayı heyecanla umutla ve kararlılıkla sürdürdüklerini ifade etti.

Günü kurtarmaktan çok uzun vadeli projeleri hayata geçirmek istediklerini vurgulayan Başkan Orman, "Bazı futbolcularla yolları ayırırken başarıya susamış, Beşiktaş ruhunu benimseyecek, formamızın hakkını verecek bir kadro oluşturmak her zamanki hedefimiz" değerlendirmesinde bulundu.

Orman, "Sahada görmek istediğim çok koşan, istikrarlı, yürekten oynayan, terinin son damlasına kadar mücadele eden bir takım" sözlerini kullandı.

Bütün enerjilerini yeni stadın bitirilmesine harcadıklarını belirten Fikret Orman, gelecek sezon kendi taraftarları önünde yeni stadlarında özlenen başarıyı elde edeceklerine inandığını söyledi.

 

Sayfa Yükleniyor...