Batman Petrolspor yarıştan kopmak istemiyor

Spor Toto 3. Lig, 2. Grup'ta mücadele eden Batman Petrolspor'un teknik direktörü Hacı Güldalı, yarıştan kopmak istemediklerini belirtti.

NTV Spor 13.09.2011 - 13:35

Spor Toto 3. Lig, 2. Grup'ta mücadele eden Batman Petrolspor'un teknik direktörü Hacı Güldalı, her takım gibi iyi bir çizgi
 yakalayıp bu çizgiyi sürdürmek istediklerini söyledi.

Güldalı, yaptığı açıklamada, Siirt'te yarın Bingöl Belediyespor ile yapacakları karşılaşmayı kazanarak yarıştan kopmak istemediklerini belirtti.
        
Kilimli Belediyespor ile yaptıkları zevkli ve çekişmeli geçen bir maçı kazanarak 3 puan aldıklarını anlatan Güldalı, ''Moral ve motivasyon yönünden iyi seviyedeyiz. Bunu Bingöl Belediyespor karşısında en iyi şekilde kullanmaya çalışacağız. Bizim hedeflerimiz var. Lige de iyi bir başlangıç yaptık. Biz de her takım gibi iyi bir çizgi yakalayıp bu çizgiyi sürdürmek istiyoruz. İyi bir yönetim kurulumuz var. Kadromuzun yeterli olduğunu düşünüyorum. Batman'ı en iyi şekilde temsil etmenin arzusu içerisindeyiz'' dedi.
        
Güldalı, Siirtli ve Batmanlı sporseverlerin kendilerini centilmenlik çerçevesinde desteklemelerini istediklerini de kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...