Domenec Torrent: Bazen futbol adil değildir

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında 2-1 kaybettikleri Trabzonspor karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 23.01.2022 - 21:40 | Son Güncelleme: 23.01.2022 - 22:30

Galatasaray'ın teknik direktörü Domenec Torrent, Trabzonspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. Torrent, Trabzonspor maçını normal şartlarda kazanmaları gerektiğini ve futbolun adaletinin olmadığını söyledi.

"70 dakikada tempomuzun düştüğünü ve oyundan düştüğümüzü düşünürsek, o civarda bir problem olduğunu söyleyebiliriz ama bugünkü oyunu düşündüğümüz zaman, bu maçı kazanmamız gerekiyordu aslında."

"Oynadığımız 3 maçtan en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bazen futbol adil değildir. Bu maçı normal şartlarda kazanmamız gerekirdi. Son dakikalarda yediğimiz gollerden maçı kaybettiğimizi dikkate almamız lazım. Geçen hafta da iki duraklamada gol yemiştik. Bundan sonraki maçlar için bütün tutkumuzla, kendimizi vererek oynayacağız."

"Dışarıda olan bazı oyuncular geri gelecek. Onlar geri geldiğinde bazı sıkıntılarımız çözülecek. Fiziksel ve taktiksel olarak eksik oyuncularımız açısından kendimizi yenileyeceğiz"

Sayfa Yükleniyor...