"Belki yollarımız yeniden kesişir"

Galatasaray'dan Leipzig’e transfer olan Bruma, sosyal medya hesabından sarı-kırmızılı kulübe veda mesajı yayınladı. Portekizli futbolcu Galatasaray'i evi gibi gördüğünü söyledi ve "Belki yollarımız yeniden kesişir" dedi.

NTV Spor 15.06.2017 - 12:29

Galatasaray kariyerine nokta koyan Bruma, futbol hayatını Bundesliga ekiplerinden Leipzig'de sürdürecek. Yeni sezonda Alman ekibinin formasını giyecek Portekizli futbolcu Instagram hesabından yayınladığı mesajla, sarı-kırmızılı külübe ve taraftara veda etti.

Bruma mesajında, "İstanbul’a geldiğimde 18 yaşındaydım. İnsan hayatının en önemli dönemlerinden biri. Futbol sahasında gelişirken aslında insan olarak da başka birine dönüşecektim. Sizinle, Galatasaray’la büyüyecektim. Buraya geldiğim ilk andan itibaren kendimi hep evimde hissettim. Kulüpteki herkes beni, evin küçük çocuğu gibi sahiplendi. Beni çok severlerken, duydukları saygıyı da bana her zaman yansıttılar. Bu benim için tarif edilemez bir lütuf. Bugün, Galatasaray’dan ayrılıyorum. Önümde yeni bir serüven var, Red Bull Leipzig’de kalbinizin benimle olacağını biliyorum. Benim de kalbim sizinle olacak. Hayatın ne getireceğini bilemezsiniz, belki yollarımız yeniden kesişir ve ben de eve dönerim. Ama o güne kadar Galatasaray’ı bir taraftar olarak destekleyeceğim. Hayatınızda yer almak benim için onurdu" ifadelerine yer verdi.

Bruma veda mesajında birlikte çalıştığı kulüp başkanlarına, yöneticilere kulüp çalışanlarına ve sarı-kırmızılı taraftara teşekkür etti.

İstanbul’a geldiğimde 18 yaşındaydım. İnsan hayatının en önemli dönemlerinden biri… Futbol sahasında gelişirken aslında insan olarak da başka birine dönüşecektim. Sizinle, Galatasaray’la büyüyecektim. Buraya geldiğim ilk andan itibaren kendimi hep evimde hissettim. Kulüpteki herkes beni, evin küçük çocuğu gibi sahiplendi. Beni çok severlerken, duydukları saygıyı da bana her zaman yansıttılar. Bu benim için tarif edilemez bir lütuf. Bugün, Galatasaray’dan ayrılıyorum. Türkiye’deki zamanım boyunca birlikte çalıştığım sayın başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, tüm profesyonellerimize, her ricamıza anında yanıt veren kulüp çalışanlarımıza, hayatımda daima çok önemli bir yerde kalacak Mert [Çetin] abime ve özellikle son maçımda bana gösterdikleri eşsiz sevgiden dolayı Galatasaray’ın büyük taraftarına çok teşekkür ederim. Bana çok şey kattınız. Umarım bir gün tüm bunların karşılığını size verebilirim. Önümde yeni bir serüven var, Red Bull Leipzig’de kalbinizin benimle olacağını biliyorum. Benim de kalbim sizinle olacak. Hayatını ne getireceğini bilemezsiniz, belki yollarımız yeniden kesişir ve ben de eve dönerim. Ama o güne kadar Galatasaray’ı bir taraftar olarak destekleyeceğim! Hayatınızda yer almak benim için onurdu, kendinize çok iyi bakın. Sevgilerimle, Bruma.

A post shared by @bruma_7 on

Sayfa Yükleniyor...