Belözoğlu'ndan sürpriz 11 için açıklama

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözolğu, Gaziantep FK maçı 11'i tercihiyle ilgili açıklama yaptı ve "Kötü performans gösterdiklerinde de oyuncularıma onlara güvendiğimi göstermek istiyorum" dedi.

NTV Spor 12.04.2021 - 18:27

"Geçen hafta kaybettiğimiz 2 puan, inanıyorum bu maça olumlu yansıyacak. Bu anlamda iyi çalıştığımızı düşünüyorum" diyen Emre Belözoğlu, "Rakip yeni hocasıyla beraber son 3 maçtır 4'lü oynamaya çalışıyor. Ligin en dar takımlarından birisi. Biz kendi oyun anlayışımıza göre bir plan yaptık. Umarım karşılığını sahada alırız" dedi.

Kadrodaki değişikliklerin sorulması üzerine ise Belözoğlu, "Oyuncu olarak her daim performans göstermek için sahada kendinizi iyi motive etmeniz lazım. Kötü performans gösterdiklerinde de oyunculara forma vermek isteyen bir teknik adam olmak istiyorum. Ben oyuncularıma onlara güvendiğimi hissettirmek istiyorum. 3 günde bir maç oynuyoruz. Hamle şansımız var. Kenarda çok değerli oyuncularımız var. Bir çok parametreyi değerlendirmek gerekiyor. Bugün böyle bir ilk 11 uygun gördük. Umarım sahada istediğimizi alacağız" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...