"Ben Galatasaraylıyım"

Galatasaray, Alanyaspor'dan transfer ettiği Berkan Kutlu için video paylaştı.

NTV Spor 30.07.2021 - 13:31
Son Güncelleme: 30.07.2021 - 13:40

Galatasaray'ın Alanyspor'dan renklerine bağladığı Berkan Kutlu, Sarı-Kırmızılı takımla 5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Galatasaray bugün yeni transferi ile ilgili video paylaştı. Duygularını ifade eden Kutlu, "'Galatasaray formalı çocuk kim?' dedirtmeye çalışıyordum hep. Ve şimdi o Galatasaraylı. Ben Galatasaraylıyım. Ve ben bir taraftarım." ifadelerini kullandı.

Kulüp televizyonuna da konuşan 23 yaşındaki oyuncu, "Türkiye'nin en büyük kulübüne geldiğim için mutluyum. Uzun bir süreç oldu ama artık buradayım. Galatasaray için elimden gelen her şeyi yapacağım. Allah utandırmasın" diye konuştu.

Taraftarların önünde oynamak için sabırsızlandığını ifade eden Kutlu, "Onları sabırsızlıkla statta bekliyoruz. Pandemi döneminde boştu statlar. İnşallah Galatasaray için elimden gelen her şeyi vereceğim" dedi.

Galatasaray'da 7. transfer

Galatasaray, yeni sezön öncesi 7. transferini Berkan Kutlu'yu alarak yaptı. Barış Alper Yılmaz, Alpaslan Öztürk, Aytaç Kara, Alexandru Cicaldau, Sacha Boey ve Patrick van Aanholt'u renklerine katan Galatasaray, Berkan Kutlu transferini de resmen açıkladı. 

Galatasaray oyuncu ile 5 yıllık anlaşmaya vardı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen yazıda, "25.01.1998 doğum tarihli Profesyonel Futbolcu Berkan İsmail Kutlu ve kulübü Alanya Spor Kulübü Derneği ile oyuncunun transferi konusunda 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 5 yıllık anlaşmaya varılmıştır." denildi. 

Sayfa Yükleniyor...