"Benatia bize geldiğinde PSG başkanı aradı"

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Spor Arena'ya verdiği röportajda takıma ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 11.10.2021 - 18:51

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Spor Arena'nın Youtube kanalına konuk oldu.

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Paris Saint-Germain Sahibi Nasser Al Khelaifi'den Bruna Fernandes'e uzanan ilişkisini anlattı.

Emre Mor ile ilgili 'Messi' benzetmesi yapan Hurma, "Emre Mor yeteneği itibariyle benim nazarımda Messi'den farksız bir oyuncu. Ama bir sürü sebepten dolayı arzu edilen noktaya gelemedi. Biz Emre Mor'u dünya futbolu pazarına sunabiliriz" dedi.

Medhi Benatia'nın transfer süreci ile ilgili konuşan Hurma, "Benatia bize transfer olduğunda PSG Başkanı aradı bizim yanımızda. O değerde yıldız bir futbolcu" ifadelerini kullandı. 

Manchester United'daki Bruno Fernandes'in Fatih Karagümrük için oyuncu baktığının altını çizen Hurma, "Kulübü Avrupa'nın en etkin ve saygın markaları arasına dahil etmek istiyoruz. Biglia, Bertolacci, Viviano, Ahmed Musa, Benatia, Zukanovic, Borini gibi oyuncuları takıma kazandırıp, bizim maçımız oynanırken dünya futbol pazarında da merak edilen maç olmasını arzu ettik" diye konuştu. 

Sayfa Yükleniyor...