Berke Özer, Fenerbahçe'den ayrıldığını duyurdu

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Berke Özer, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajla takımdan ayrıldığını açıkladı.

NTV Spor 25.05.2022 - 19:42

Altyapısında yetiştiği Altınordu'dan 2018'de Fenerbahçe'ye transfer olan Berke Özer, sözleşmesinin sona ermesinin ardından sarı-lacivertli takımdan ayrıldı.

Bu sezon Fenerbahçe kalesini 19 maçta koruyan Berke Özer, kalesinde 20 gol görürken 5 maçı gol yemeden tamamladı.

22 yaşındaki kaleci, 2019/20 ve 2020/21 sezonlarında Belçika takımlarından Westerlo'da forma giymişti.

Sosyal medya hesabından takıma veda eden genç kaleci şu ifadeleri kullandı:

"Büyük Fenerbahçe Ailem,

Kahramanlarımın forma giydiği, genç yaşta bir taraftarı olarak kapısından adım attığım kulübümden, Fenerbahem'den ayrılıyorum.

Duygularım karmakarışık. Ne anlatsam ne söylesem eksik olacak. Kendimi bildim bileli, renkerlini her gördüğümde kalbimi titreten, 4 yıldır ise büyük bir gurur ile sırtımda formasını, kalbimde armasını taşıdığım çocukluk aşkımdan ayrılmak benim için gerçekten zor. Ancak biliyorum ki o kapı bana her zaman ardına kadar açık.

Bu geçen süre benim için inanılmaz bir tecrübe oldu. Bana ilk günden itibaren büyük destek oldunuz. Sizlerle beraber üzüldüm, sevindim, ağladım, güldüm. En iyi şekilde bu formaya hizmet etmek için de çok çalıştım.

Sevgili ailem, Fenerbahçem'e belki saha içinden artık destek olamayacağım ama kalbim ve ruhum ile tüm desteğim sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil. Fenerbahçe’nin bir parçası, bir taraftarı olmanın gururunu ve mutluluğunu her zaman en derinden yaşayacağım.

Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen Başkanımız Sayın Ali Koç'a, yöneticilerimize, hocalarımıza, takım arkadaşlarıma, tüm kulüp personeline ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük Fenerbahçe taraftarına çok ama çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.

Sayfa Yükleniyor...