Berlin, Messi olmayı tercih etti

Lionel Messi - Cristiano Ronaldo tartışmalarına La Casa de Papel dizisi ile ünlenen Pedro Alonso farklı bir boyut getirdi. Dizide ‘Berlin’ karakterini canlandıran Alonso, rolüne hazırlanırken Messi'den ilham aldığını söyledi.

NTV Spor 03.01.2019 - 23:53 | Son Güncelleme: 03.01.2019 - 23:55

Messi mi? Ronaldo mu?

Yıllardır süren bu tartışmaya eski futbolcular, teknik direktörler, politikacılar bile dahil oldu.

En sıradışı yorumlardan biri ise dünyaca ünlü dizi La Casa de Papel’de Berlin rolüyle tanınan Pedro Alonso'dan geldi.

GQ Men of The Year 2018’de yılın Uluslararası Star’ı seçilen 47 yaşındaki aktör, dizideki rolüne hazırlanırken seçtiği yolu Ronaldo-Messi karşılaştırması yaparak tanımladı.

"Berlin’i oynamanın iki yolu olduğunu düşündüm. Biri son derece pratik ve açık, diğer yol ise oldukça öngörülemeyen ve risk almayı gerektiren bir yoldu. İkinci seçenek bana daha heyecanlı ve zorlayıcı geldi. Bu iki stili Ronaldo ve Messi’ye benzetiyorum. Cristiano Ronaldo hedef belirler, oraya doğru gider ve istediğini elde eder. Messi ise ‘Ne yapacağımı ben de bilmiyorum’ der, gerçekten kendisi bile bilmiyordur, ama sonunda hedefe ulaşır. Bu çok daha büyülüdür. Ben bu dizide Messi olmayı seçtim."

Hangisinin daha iyi olduğu tartışılan Lionel Messi ile Cristiano Ronaldo, 5'er kez dünyada yılın en iyi futbolcusu ödülüne layık görüldü.

Sayfa Yükleniyor...