Beşiktaş'ın Messias ısrarı!

Beşiktaş, Manoel Messias'tan vazgeçmiyor. Siyah beyazlılar, Brezilyalı stoperi transfer etmek için görüşmelere devam ediyor.

NTV Spor 28.12.2016 - 13:36 | Son Güncelleme: 28.12.2016 - 13:38

Devre arası transfer döneminde kadrosuna bir stoper katmak isteyen Beşiktaş'ta çalışmalar sürüyor.

Bir süre önce Brezilya'nın Cruzeiro takımında forma giyen Manoel Messias ile temasa geçen yönetim kurulu, bonservis bedeli konusunda pazarlıklara devam ediyor.

Kariyerinde sadece Cruzeiro ve Atletico Paranaense formaları giyen 26 yaşındaki oyuncunun bonservisinde bu iki kulüp de söz sahibi. Messias transferi için iki kulüple de anlaşmaya çalışan Beşiktaş, henüz istediği sonuca ulaşamadı.

Son 3 yıldır Cruzerio forması giymesine rağmen bonservisinin belli bir bölümünde hak sahibi olan Paranaense ekibi, anlaşma sağlanamasının en önemli sebepi konumunda. Zira yönetimin Cruzeiro ile 3.5 milyon Euro karşılığında el sıkışmasına rağmen, diğer kulübün şartları kabul etmemesi görüşmeleri tıkanma noktasına getirdi. Atletico Paranaense yetkililerini ikna etmeye çalışan yönetim, bir süre daha görüşmelerini sürdürecek.

Beşiktaş, Manoel Messias için sezon başında da girişimlerde bulunmuş fakat bonservis bedeli konusunda uzlaşma sağlanamadığı için transfer gerçekleşmemişti.

Sayfa Yükleniyor...