Beşiktaş oyuncusu Gedson Fernandes: "Taraftarımıza söz veriyorum"

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş, sahasında Galatasaray'ı mağlup etti. Gedson Fernandes maç sonrasında; "Taraftarımıza her zaman böyle oynayacağımın sözünü veriyorum." dedi.

NTV Spor 30.04.2023 - 21:31
Beşiktaş oyuncusu Gedson Fernandes: "Taraftarımıza söz veriyorum"
Spor Toto 'de , sahasında ezeli rakibi Galatasaray'ı mağlup etti.

maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Gedson açıklamasında; "Futbolun gereğini yaptık. Aslında Beşiktaş'ın oynaması gerektiği gibi oynadık. Kaybedilmiş bir şey yok ama puan olarak biraz daha gerideyiz. Biz bütün maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Sonrasına bakacağız. " dedi.

"Taraftarımıza söz veriyorum"

Orta saha oyuncusu sözlerinin devamında; "Galatasaray gibi bir takıma karşı her zaman farklı kazanmak. Böyle büyük maçı kazanmak çok mutlu hissettiriyor. Taraftarımıza her zaman böyle oynayacağımın sözünü veriyorum." açıklamasında bulundu.

Hadziahmetovic: "Gol attığım için mutluyum"

Beşiktaş'ın bir diğer oyuncusu Amir ise; " Tabii ki gol attığım için mutluyum. 3 puan için daha mutluyum. Önümüzdeki maçları kazanmaya bakacağız. Olabilecek en üst sırada ligi bitirmek istiyoruz. Oyunun kontrolünü de ele aldıktan sonra sonuç kendiliğinden geldi." dedi.

Salih: "Çok keyifli bir mücadele oldu"

Salih Uçan maç sonrası yayıncı kuruluşa açıklamasında; "Hissiyat çok iyi. Soyunma odası... Gırgır şamata. Gerçekten son haftalarda yukarı gidiyoruz. Ligin bizim için son büyük maçında taraftarlarımızı mutlu etmek istiyorduk. A'dan Z'ye çok iyi mücadele ettik. Çok keyifli bir mücadele oldu. " sözlerini sarfetti.  

Sayfa Yükleniyor...