Beşiktaş sezonu açıyor!

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde bir araya gelecek siyah-beyazlı oyuncular, yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. Geride kalan sezonun tamamlanmasının ardından milli takım kamplarına giden oyuncular Almanya kampında takıma dahil olacak.

NTV Spor 28.06.2013 - 11:34
Beşiktaş, 2013-2014 sezonu hazırlıkları için yarın toplanacak.
    
Siyah-beyazlı ekipte bugün resmi sözleşmeyi imzalayacak Hırvat teknik direktör Slaven Bilic de takımın başında yarın ilk antrenmanına çıkacak.
     
İstanbul'da kısa süreli çalışacak siyah-beyazlı ekip, 1 Temmuz Pazartesi günü Scharmutzelsee bölgesinde kamp yapmak üzere Almanya'ya gidecek. 11 Temmuz'a kadar burada kalacak "Kara Kartallar", 12 Temmuz'da Hamburg'da Alman ekibi St. Pauli ile hazırlık maçı oynayacak ve bu karşılaşmanın ardından İstanbul'a dönecek.
     
İstanbul'da 13-16 Temmuz tarihleri arasında izin yapacak Beşiktaş, ikinci kamp çalışmaları için 17 Temmuz'da Avusturya'nın Lienz bölgesine hareket edecek ve 27 Temmuz'a kadar Grand Hotel Lienz'de konaklayacak. Avusturya kampında 3 hazırlık maçına çıkacak siyah-beyazlılar, 18 Temmuz'da İngiltere'nin Queens Park Rangers takımıyla, 21 Temmuz'da Almanya'nın Schalke ekibiyle karşı karşıya gelecek. Beşiktaş, kamptaki son hazırlık mücadelesini ise 27 Temmuz'da İngiltere'nin Southhampton takımıyla yapacak.
     
Beşiktaş, 28 Temmuz'da son bulacak ikinci kamp çalışmalarının ardından yeni sezon hazırlıklarına İstanbul'da devam edecek.

Sayfa Yükleniyor...