Beşiktaş'ta yarın seçim var

Siyah-beyazlı kulüpte Divan Kurulu Olağanüstü Seçimli Toplantısı Vodafone Arena'da Cumartesi 10.30'da yapılacak. Yalçın Karadeniz, Tevfik Yamantürk ve Kemal Çiloğlu başkanlık için yarışacak

NTV Spor

14.04.2017 - 12:18

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu'nun olağanüstü seçimli toplantısı yarın Vodafone Arena'da gerçekleştirilecek. Mahkemenin aldığı kararın ardından seçim gündemli olarak olağanüstü kongre çağrısı yapılmasıyla siyah-beyazlı kulüp yeni bir seçim heyecanı yaşayacak.

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulunda Yalçın Karadeniz, Tevfik Yamantürk ve Kemal Çiloğlu başkanlık için yarışacak. Adayların saat 10.30'da konuşmaları sonrasında başlayacak oy verme işlemi, saat 17.00'de sona erecek ve yapılacak sayımın ardından Beşiktaş Kulübünün yeni Divan Kurulu Başkanı belli olacak.

ÇAĞRI HEYETİ DUYURMUŞTU

İstanbul 16. Sulh Hukuk Mahkemesi'nin kesinleşmiş gerekçeli kararı ardından Aram Sarafoğlu, Şükrü Hikmet Bozanoğlu ve Ali Okyar'ın imzalarıyla Beşiktaş Divan Kurulu Çağrı Heyeti "Divan Kurulu Olağanüstü Kongre Duyurusu" yapmıştı. Heyetin duyurusu şöyleydi:

"İstanbul 16. Sulh Hukuk Mahkemesi’nin 2017/209 Esas sayılı dosyası ile ilgili olarak 23.03.2017 tarihinde vermiş bulunduğu karar ile Türk Medeni Kanununun 75/son maddesi uyarınca seçim gündemli olarak olağanüstü kongre çağrısı yapmak üzere görevlendirilmiş bulunmaktayız.

Bu nedenle 15 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 10.30’da İstanbul, Beşiktaş, Vişnezade Mah. Dolmabahçe Cad. No: 1 adresinde bulunan Vodafone Arena Moda Merkezi’nde, Divan Başkanlık Kurulu seçimi gündemli olarak, BJK Divan Kurulu Olağanüstü Toplantısı yapılacaktır. Toplantı gündemi aşağıda belirtilmiş olup oy verme işlemi saat 17.00’da sona erecektir."

Sayfa Yükleniyor...