"Beşiktaş'tan iyi teklif gelirse anlaşırım"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçı sonrası Milli Takım sorularını yanıtladı. Beşiktaş'tan ayrılmak istemediğini kaydeden Güneş, "Ne olursa olsun burada kalmak istiyorum. Beşiktaş'tan iyi teklif gelirse anlaşırım" dedi.

NTV Spor 09.02.2019 - 22:30

Beşiktaş'ın kendisini kovmadığını söyleyen Şenol Güneş, "Ben de buradan ayrılmak istemiyorum. Sezon sonuna kadar buradayım. Şu anda ne olursa olsun burada kalmak istiyorum. Beşiktaş ile anlaşır mıyım? İyi teklif gelirse anlaşırım. Takımdan kovsalar da gitmem düşüncesini biliyorsunuz. Başkan ile kavga etmedim, Allah'a şükür anlaşıldı. Fikir ayrılıklarım olduğunu söyledim, bunları biliyorsunuz. Ben bildiğimi paylaşıyorum, bilmediklerimi paylaşamam." dedi.  

Beşiktaş ile Milli Takım'ı aynı anda çalıştırmaya olumlu bakmadığını dile getiren Güneş şu ifadeleri kullandı;

"Doğru olmadığını düşünüyorum. Daha önce de söylemiştim. O zaman çok baskı olmuştu. Bir akşam toplantı yaptık. Nezateten konuştuk. Sonra Lucescu görevi aldı. O düşüncem geçerli. Ne olur onu da bilmiyorum. Şu anda Milli Takım'da Lucescu var. Ben de buranın antrenörüyüm. Ben neden onlarla anlaşayım. Ben Beşiktaş'ın antrenörüyüm. Şu anda mukaveleme son verilmedi. Kamuoyunda konuşuluyor. Üstüne 'Beşiktaş bana teklif yaptı' deniyor. Şimdi gitme kararı alındı deniyor. Bir şey konuşuyorsunuz kendinize bir şey alıyorsunuz. Yıldırım Bey, Federasyon, Fikret Bey ve kulüp orada. Mukavelem devam ediyor mu? Nasıl gideceğim ben? Barcelona istiyor, nasıl gideceğim? Yıldırım Demirören ile konuştum ama berberdeydim, o da oraya geliyor. O berbere de kızıyorum, ne zaman oraya gitsem oradan çıkıyor. Ali Koç da oraya geliyor."

Sayfa Yükleniyor...