Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'ten Gaziantep FK ve Hatayspor talebi için açıklama

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, takımının antrenmanı öncesinde yaptığı açıklamada; "Başkan söyledi, adaletsizlik olduğunu söyledi. Karara uyduk ama mağduriyette suçlama olmamalı, biz suçlandık." dedi.

NTV Spor 22.03.2023 - 18:31
Son Güncelleme: 22.03.2023 - 21:01
Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'ten Gaziantep FK ve Hatayspor talebi için açıklama

teknik direktörü , milli arada açıklamalarda bulundu. 

Siyah-beyazlı ekibin teknik patronu, Gaziantep FK ve 'un ligden çekilmesi sonrası oluşan gündem üzerine konuştu. 

Gaziantep FK ve Hatayspor ve 3 puan açıklaması

Şenol Güneş, ligden çekilen takımlar hakkında Beşiktaş'ın talebi için; "Bir maçtan 3 puan almak için konuşmuyorum. sahada oynanıyor. Başkan söyledi, adaletsizlik olduğunu söyledi. Karara uyduk ama mağduriyette suçlama olmamalı, biz suçlandık. Fikstür kaydırıldı, boş hafta vardı ama kupa maçları oynatılmadı. Katılmadığım %80 konu var ama işimizi yapmak zorundayız." sözlerini sarfetti. 

⚫️BEŞİKTAŞ HABERLERİ⚪️

Güneş açıklamasının devamında; "Gelecek sezonun planlarını TFF şimdiden açıklamalı. Seneye 20 takımla oynanacak deniyor ama bir sonraki sene ise 24 olabilir. Şu an seneye 20 deniyor, bir ay sonra bu durum da değişebilir. Bunları gördüm daha önce. TFF, sıcağı sıcağına karar aldı. Şimdi kesinleşti. Kimle konuştular bilmiyorum, benimle konuşmadılar. Bir karar aldılar. Federasyon ne karar alırsa uyalım ama fikirlerini bilirsek daha doğru kararlar alınır." dedi. 

Sayfa Yükleniyor...