"Beşiktaş'a karşı gerekeni yapacağım"

Beşiktaş'a 5 yıllık imza atan ama hafta sonu siyah-beyazlı takıma karşı mücadele edecek olan Cenk Tosun, garanti verdi. İşte genç golcünün NTV Spor'a yaptığı açıklamalar:

NTV Spor 04.02.2014 - 18:09

Beşiktaş'ın sezon sonu itibari ile kadrosuna katacağı Cenk Tosun, transferi sonrası ilk açıklamayı NTV Spor'dan Övünç Özdem'e yaptı.

Siyah beyazlı kulüp ile 5 yıllık mukavele yaptıktan sonra Gaziantep'e dönen Cenk, NTV Spor'a yaptığı özel açıklamada Beşiktaş forması giymenin her zaman hayalini olduğunu söylerken, duygularını dile getirdi.

"Bu transferin gerçekleşmesinde çaba sarf eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Asbaşkan Deniz Atalay'ın yanı sıra Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl ve diğer yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Ancak sezon sonuna kadar Gaziantepspor'un başarısı için ter dökeceğim. Cuma günü hocam Beşiktaş karşısında şans verirse Gaziantepspor'un başarısı için elimden geleni yapacağım. Sezon sonundan itibaren giyeceğim Beşiktaş formasının ağırlığının da bunu gerektirdiği düşünüyorum" dedi. 

Sayfa Yükleniyor...