Beşiktaşlı oyuncu Josef, bir depremzede çocuğu evlat edinmek istiyor

Kuzeyboru Voleybol Takımı oyuncusu Ana Beatriz das Chagas ile Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Josef de Souza, Türkiye'de yaşanan deprem faciasının ardından konuştu. Josef de Souza, bir depremzede çocuğu evlat edinmek istiyor.

NTV Spor 13.02.2023 - 17:44
Beşiktaşlı oyuncu Josef, bir depremzede çocuğu evlat edinmek istiyor

Kahramanmaraş merkezli iki büyük , bölgede büyük bir yıkıma yol açtı. 

Brezilyalı sporcular Josef de Souza ve Ana Beatriz das Chagas, yaşanan gelişmelerle alakalı açıklamalarda bulundu.

Josef de Souza, Instagram hesabından yaptığı açıklamada depremzede bir çocuğu evlat edinebileceğini açıkladı.

Josef de Souza açıklamasında, "Türkiye'de devletin evlat edinme süreçlerine katılmak isteyenler için bir web sitesi açtığını öğrendim. Mersin seyahatimde kim bilir, ailemiz için bu kız çocuğuyla ilgili bir işaret alabilirim." diye konuştu.

"BURADA OLMAM GEREK"

Misli.com Sultanlar Ligi ekiplerinden Kuzeyboru'da forma giyen Brezilyalı voleybolcu Ana Beatriz Correa da Globo'ya açıklamalarda bulundu. Türkiye'deki yardım çalışmalarına destek veren ve Josef de Souza ile afet bölgesine giden voleybolcu çarpıcı ifadeler kullandı.

⚫️ HABERLERİ⚪️

Türkiye'de kalmasıyla ilgili gelen soruya cevap veren ünlü voleybolcu, "Ailemi, sevdiğim insanları görmek için sabırsızlanıyorum ama herkes burada bulunma amacımı anlıyor. Depremin olduğu gün neden bunu yaşadığıma dair cevaplar bulmaya çalıştım ama burada olmam gerektiğini anladım." dedi.

Ana Beatriz Correa sözlerinin devamında; "Bazen elimizden gelenin en iyisini nasıl yapacağımızı tam olarak bilmesek bile, asıl niyetin yardım etmeye devam etmek olduğunu biliyoruz." açıklamasında bulundu. 

Sayfa Yükleniyor...