Bir garip transfer masalı...

Fenerbahçe'de Volkan Şen bilmecesi yaşandı! Sarı lacivertliler imza aşamasına gelen Volkan Şen transferini önce yalanladı... Ardından yalanmayı geri çekti! Biraz sonra Bursaspor, Volkan Şen'in transferi konusunda Fenerbahçe ile görüşmelere başlandığını açıkladı... Ve hemen ardından Fenerbahçe de aynı açıklamayı yaptı...

NTV Spor

13.08.2015 - 16:53

Bursaspor'dan Fernandao, Şener ve Ozan Tufan'ın ardından Volkan Şen'i de kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, bu transferi de bitirmeye çok yaklaşmıştı.

Artık sarı lacivertlilerin Volkan'ı da resmen açıklaması bekleniyordu ancak ilginç gelişmeler birbirini kovaladı.
 
FENERBAHÇE YALANLADI...
Fenerbahçe Kulübü, öğle saatlerinde bir açıklama yaparak, gazetelerde yer alan transfer haberlerini topluca yalanladı. Açıklamada Bender, Feghouli, Aranguiz'in yanı sıra Volkan Şen ile ilgili iddialar da yalanlandı. Volkan ile ilgili bir transfer planlamasının olmadığı belirtildi.

FENERBAHÇE YALANLAMAYI SİLDİ...
Ancak bir süre sonra açıklama değiştirildi ve Volkan Şen'in ismi çıkarıldı. Bender, Feghouli ve Aranguiz hakkındaki iddialar yalanlanmaya devam ederken, Volkan Şen ile ilgili kısım silindi.

BURSASPOR AÇIKLADI...
3. bomba ise Bursaspor'dan geldi. Fenerbahçe'nin Volkan Şen'i önce yalanlayıp, ardından yalanlamayı geri çekmesinin ardından; Bursaspor da resmi siteden bir açıklama yaptı. Açıklamada Volkan Şen'in transferi konusunda Fenerbahçe ile görüşmelere başlandığı açıklandı.

Bu arada Bursaspor'un Borsa'ya bağlı olmaması, dolayısıyla transferler konusunda önceden açıklama yapmaya mecbur olmamasına rağmen, bu tip bir açıklama yapması da dikkat çekti.

FENERBAHÇE AÇIKLADI...
Bursaspor'un yaptığı açıklamadan birkaç dakika sonra bu kez Fenerbahçe'den açıklama geldi ve Volkan Şen için görüşmelere başlandığı bildirildi.

Böylece Fenerbahçe, 2-3 saat önce yalanladığı Volkan Şen transferini, doğrulamış oldu...
 
İşte art arda yapılan açıklamalar...


 


Sayfa Yükleniyor...