"Bir patlama yapabiliriz"

Nazilli Belediyespor Başkanı Hilmi Volaka, tüm futbolcuların hırslı olduğunu ve bunu sahaya yansıtmaları durumunda bir patlama yapabileceklerini söyledi.

NTV Spor

08.10.2013 - 16:33

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Nazilli Belediyespor'un kulüp başkanı Hilmi Volaka, İstanbul Güngörenspor ile zor bir maça çıkacaklarını belirterek, "Tüm futbolcularımız hırslı. Bu hırsı sahaya yansıtırsak yarın bir patlama yapabiliriz" dedi.

Volaka, Ankaragücü maçında kaybedilen üç puanın üzüntüsünü yaşadıklarını ancak Güngörenspor maçı ile yeni bir sayfa açmak istediklerini ifade etti.

Volaka, "Güngörenspor ile zor bir maç oynayacağız. Maç saatini bekliyoruz. Rakibimiz de bizim gibi zor bir dönemden geçmekte. Biz bunu da kendi sahamızda oynayacağımız maçı zorlaştıracak etmenlerden biri olarak görüyoruz. Takımımızın yeni teknik heyetimiz ile uyumlu çalışmaları ve oyuncularımızın yüksek moralli oluşları bizleri yönetim olarak sevindiriyor. Tüm futbolcularımız hırslı. Bu hırsı sahaya yansıtırsak yarın bir patlama yapabiliriz. Nazilli Belediyespor'a gönül veren tüm taraftarlarımızı 12. adam olarak tribünde bekliyoruz" dedi.

Öte yandan siyah beyazlı ekipte Gökhan Çakır, Barış Bakır, Hasan Yaşar ve Samet Bülbül'ün sakatlıklarının sürdüğü, sakatlıkları geçen Hüseyin Akoğlu ve Tunç Murat Behram'ın ise oynayabilecekleri kaydedildi.

Sayfa Yükleniyor...