"Bir şampiyonluk tacımız var onu da emekle aldık"

Trabzonspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, Aykut Kocaman'ın taç ile ilgili söylemleri konusunda sorulan soruya; "Bize taç veren yok ki bizim tacımız yok. Bir tek şampiyonluk tacımız var onu da emekle aldık." yanıtını vererek sözlerini tamamladı.

NTV Spor

06.03.2018 - 00:18 | Son Güncelleme: 06.03.2018 - 00:19

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor maçı sonrası kendisine yönelik havaalanındaki tepkiler hakkında açıklama yaptı.

"ÖNEMLİ OLAN AYRIK OTLARI TEMİZLEMEK"
"Şahsımla ilgili kötü sözleri kullananlar Cemil'e Kadir'e ne kadar sahip çıktılar bilmiyorum. Yaşayan Ali Kemal'e, Hüseyin'e Necati'ye ne kadar sahip çıkıyorlar. Buradan Ahmet Suat, Özkan Sümer, Ali Kemal veya Hüseyin'le bir çalışma yaptığımda ne işi var onların diyenler yine aynı şeyi söylüyorlar. Önemli olan şehirdeki ayrık otlarını temizlemek, ülkede kötü niyetlileri temizlemek. Bunları aşamazsak ne olursa olsun. Ben kazanarak değil kaybederek büyüdüm. Trabzonspor'un şu andaki üzüldüğüm nokta ekonomik olarak tahribatı var. Ben bunu giderken söyledim. Bu şehir ve takım benim için gurur vericidir. Bunu asla inkar etmem. Fikret Orman'da bunu biliyor ve her zaman yanımda.

"İHANET ASLA KALDIRILAMAZ"
Ben çok küfür ve hakaret yedim. Şehre yapılan ihanet asla; ülkeye hiç kaldırılmaz. Böyle yetiştik. Benim için ailem, kurum, şehrim, ülkem önemlidir. O iyiyse ben iyiyimdir. Bu çocuklar neden savaşa gidiyor. Konuşacağımız çok konu var.

KOCAMAN'IN SÖZLERİNE YORUM
Şenol Güneş, Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ın taç ile ilgili söylemlerine ise; "Tacla ilgili bir şey yok. Bize tac veren yok. Bizim tacımız yok. Bir şampiyonluk tacımız var. Onu da emekle aldık. Başka hangi tacı diyorsunuz?" yorumunu yaptı.

Sayfa Yükleniyor...