"Biz oynadık Fenerbahçe kazandı"

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, Fenerbahçe maçında oyuncularının çok iyi oynadığını ancak maçı kaybettiklerini belirtirken, kendilerinin daha iyi olacağını söyledi.

NTV Spor 13.09.2011 - 12:18

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen,  "90 dakika oynayan ve en iyi mücadeleyi veren Orduspor, kazanan rakip Fenerbahçe" dedi.

Türkmen, deplasmanda Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup olarak sezona puansız başladıklarını hatırlattı.

"ŞANSSIZ YEDİĞİMİZ BİR GOLLE PUANSIZ BİTİRDİK"
Orduspor olarak Fenerbahçe'ye mağlup oldukları için üzüntülü olduklarını ifade eden Türkmen, "Birinci haftanın son karşılaşmasında Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Fenerbahçe'ye konuk olduk. Seyircisiz oynanan maçı maalesef şansız bir şekilde yediğimiz golle puansız bitirdik. Orduspor olarak bu maça çok iyi hazırlandığımızı herkes biliyor. Biz Orduspor olarak geçen seneden kalan tek yerli oyuncu ile bu maça çıktık. Takımdaki diğer oyuncularımızın tamamı yeni transferlerimizdi. Rakip Fenerbahçe'nin ise oturmuş bir kadrosu vardı. Bu şartlar içinde mücadelemizi verdik" diye konuştu.

"BİZ DAHA İYİ OLACAĞIZ"
Orduspor olarak güzel bir futbol ortaya koyduklarını söyleyen Türkmen, "Rakibimize boyun eğmedik ve bu ligde çok şeyler yapabileceğimizi herkese gösterdik. Maç sonrası taraflı, tarafsız herkesin takdirini ve tebriklerini aldık. Bu bizler için güzel şeylerdi. Üzüldüğümüz tek şey 90 dakika  oynayan ve en iyi mücadeleyi veren Orduspor, kazanan rakip ise Fenerbahçe. Bunların hepsi futbolun içinde olan şeyler. Biz daha iyi olacağız, bunların üstesinden de geleceğiz. Taraftarlarımız yeter ki bize güvensin" şeklinde konuştu.

"HERKES ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞTI"
Ordusporlu yeni transferlerin çok beğenildiğini ve özellikle yabancı oyuncularının çok güzel bir sınav verdiğini ifade eden Türkmen, "Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Kaçırdığımız goller oldu. Zemin maalesef çok kötüydü. Fatih Tekke'nin kaçırdığı golün sebebi ise zeminin bozuk olmasından kaynaklandı. Ama futbolda asla geriye bakmamak lazım. Biz sürekli ileriyi  düşünüp, güzel günler görebilmek için çalışacağız" dedi.

"KOMBİNE BİLET SATIŞININ TARİHİ YENİDEN UZATILDI"
Öte yandan, kulüp tarafından satılan yeni sezon kombine biletlerinin satış tarihinin 16 Eylül Cuma gününe kadar uzatıldığını da söyleyen Türkmen, "Daha önce de 12 Eylül'e uzatmıştık. Özellikle son yaptığımız indirimin ardından talepler arttı. Biz de bu talepleri göz önüne kalarak süreyi bir kez daha uzattık. Artık son uzatma tarihi 16 Eylül olacak. Ondan sonra satış yapılmayacak. Taraftarlarımızın resmi mağazalarımıza giderek biletlerden almasını bekliyoruz" diye konuştu.

Türkmen, takımın gün içerisinde Ordu'da olacağını ve Manisaspor maçının hazırlıklarına başlayacağını da sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...